Ambulator
     Asistenta medicala specializata de ambulator se acorda persoanelor  care se adreseaza Centrului Medical Clinimed de catre medici specialisti de profil, in scopul stabilirii diagnosticului si/sau tacticii de tratament, in conformitate cu standardele aprobate de Ministerul Sanatatii.

Categoriile care sunt specifice asistentei medicale tip ambulator:
  • Alergologie
  • Apifitoterapie
  • Chirurgie generala
  • Endocrinologie
  • Dermatologie
  • Homeoterapie,gemoterapie, nutritie
  • Logopedie
  • Medicina interna - Cardiologie
  • Medicina generala si de familie
  • Medicina muncii
  • Neurologie
  • Neuro-chirurgie
  • Neuro-psihiatrie infantila
  • Obstretica - Ginecologie
  • Oftalmologie
  • Oncologie
  • Ortopedie - Traumatologie
  • Ortopedie - chirurgie infantila
  • ORL
  • Pediatrie
  • Psihiatrie
  • Psihologie
  • Urologie
  • Reumatologie
Orar ambulator

Specialitatea

MEDICI/PSIHOLOGI

LUNI

MARTI

MIERCURI

JOI

VINERI

SAMBATA

ALERGOLOGIE

Isbasecu Diana

17.00-19.00

CHIRURGIE CARDIOVASCULARA

Nemeti Mihai

14:30-20:00

CHIRURGIE GENERALA

Pascu Alina Nadia

13.00-14.00

13.00-14.00

13.00-14.00

13.00-14.00

13.00-14.00

CHIRURGIE SI ORTOPEDIE INFANTILA

Gocan Horatiu

12.00-16.00

DERMATOVENEROLOGIE

Filip Amalia

8.00-18.00


DERMATOVENEROLOGIE

Nemeti Alina

8.00-18.00


ECOGRAFIE

Crainic Dan Silviu

17.30-19.30

17.30-19.30

ECOGRAFIE

Popa Muntean Marius

17.30-19.30

17.00-19.30

14.00-16.00

17.00-19.00

ENDOCRINOLOGIE

Pop Radu Cristina Corina

9.00-13.00

GINECOLOGIE

Cristea Nicolae

16.00-20.00

16.00-20.00

GINECOLOGIE

Truta Teodor

16.00-20.00

16.00-20.00

16.00-20.00

BIOLOG MOLDOVAN

16.00-20.00

LOGOPEDIE - PSIHOLOGIE

Tat Raluca

9.00-13.00

MEDICINA GENERALA

Mircea Lamurean

8.30-13.00

13.00-17.00

8.30.13.00

13.00-17.00

8.30.1300

MEDICINA INTERNA

Ciurea Craciun Viorica

13.00-15.00

13.00-15.00

13.00-15.00

13.00-15.00

13.00-15.00

MEDICINA INTERNA

Mare Mircea Virgil

14.00-16.00

14.00-16.00

MEDICINA INTERNA

Teodorescu Camelia Elisabeta

13.00-15.00

13.00-15.00

13.00-15.00

NEUROLOGIE

Antonescu Radu

14.00-17.00

14.00-17.00

NEUROLOGIE

Curea Alina

13.00-15.00

13.00-15.00

13.00-15.00

NEUROLOGIE

Ghervan Ovidiu

14.00-15.00

14.00-15.00

NEUROPSIHIATRIE INFANTILA

Lazea Rodica

16.00-20.00

NUTRITIE SI DIETETICA

Cetean Coralia

09.00-16.00

09.00-16.00

09.00-16.00

09.00-16.00

09.00-16.00

OFTALMOLOGIE

Katan Lyudmyla



13.30-16.00


13.30-16.00

13.30-16.00


13.30-16.00

Bar Adriana

13.00-15.00


13.00-15.00


13.00-15.00


Bacila Madalina

17.30-19.30



ONCOLOGIE MEDICALA

Radu Ozana Cristina

15.00-16.00

ORL

Beligar Delia Monica

10.00-16.00

10.00-16.00

10.00-16.00

10.00-16.00

10.00-16.00

ORL

Filimon Adrian Nicolae

13.00-15.00

13.00-15.00

13.00-15.00

ORTOPEDIE-TRAUMATOLOGIE

Kadar Iuliu Dezideriu

16.00-19.30

16.00-19.30

PEDIATRIE

Manascurta Mihaela

16.00-20.00

16.00-20.00

PEDIATRIE

Muntean Alexandru

16.00-20.00

16.00-20.00

PSIHIATRIE

Dr.Busuioc Florin

16.00-19.30

16.00-19.30

16.00-19.30

16.00-19.30

PSIHIATRIE

Dr. Ciugudean Simona

13.00-16.00

13.00-16.00

PSIHIATRIE

Ghibu Alina

13.00-15.00

13.00-15.00

13.00-15.00

PSIHOLOGIE

Fodor Cristina

12.00-17.00

12.00-17.00

12.00-17.00

12.00-17.00

12.00-17.00

PSIHOLOGIE

Mihaltan Claudia Monica

09.00-13.30

09.00-13.30

09.00-13.30

09.00-13.30

09.00-13.30

PSIHOLOGIE

Mihet Rodica

10.00-18.00

10.00-18.00

10.00-18.00

10.00-18.00

10.00-18.00

REUMATOLOGIE

Curta Alina

16.30-20.00

TERAPIE BOWEN + + MM

Cinazan Alin

16.30-20.00

16.30-20.00

16.30-20.00

16.30-20.00

16.30-20.00

UROLOGIE

Boc Andrei

17.00-20.00

UROLOGIE

Logigan Horia Ioan

17.00-20.00